Перейти до основного вмісту

В Одесі націоналісти відзначили День народження Степана Бандери

01/01/2018 - 20:27

Сьогодні, 1 січня 2018 року, в Одесі представники місцевого осередку ГО"ДіЯ" спільно з іншими одеситами відзначили 109-ту річниця від Дня народження Провідника української нації Степана Андрійовича Бандери. 

Активісти зібралися в парку ім. Т. Г. Шевченка, щоб вшанувати пам'ять Степана Бандери на віче. Присутні запалили смолоскипи та дими, й кожен охочий мав змогу сказати слово. Під час заходу лунали вже традиційні для українських націоналістів гасла "Слава Україні - Героям слава!", "Слава Нації - смерть ворогам!" та "Україна - понад усе!". Показовим стало те, що не дивлячись на досить морозну погоду та святковий новорічний день, з метою вшанування Провідника української нації одеситів зібралося чимало.

"Сьогодні ми всі зібралися тут, щоб вшанувати чин Провідника української нації Степана Андрійовича Бандери. Степан Бандера мріяв і все своє життя поклав на побудову Великої та Могутньої України. Гадаю, сьогодні тут присутні послідовники справи Провідника, адже всі ми продовжуємо його велику справу у розбудові по-справжньому незалежної, сильної Української держави," - зазначила керівник Одеського осередку ГО "ДіЯ" Наталія Кручиніна.

 

Фото - Михайло Штекель