Перейти до основного вмісту

В Одесі відбулася презентація фільму "Кіборги"

09/12/2017 - 22:11

Сьогодні, 9 грудня 2017 року, в Одесі відбувся показ фільму "Кіборги". На презентацію завітали сценарист Наталія Ворожбит, актор В'ячеслав Довженко, прототип одного з головних героїв, "кіборг", голова правління ГО "ДІЯ" Андрій "Богема" Шараскін, народний депутат України, командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

Фільм розповідає про російсько-українську війну, яка сьогодні точиться на Сході України, а саме про одну із найвизначніших подій - оборону Донецького аеропорту та його захисників, яких в народі прозвали кіборгами. Сценарій фільму написаний за спогадами реальних бійців ДАПу.

Одесити прониклися фільмом до сліз, а з появою фінальних титрів ще довго аплодували: "Кіборги" залишили у кожному з глядачів незабутнє враження. Фільм завершився хвилиною мовчання в знак пам'яті всіх загиблих за оборону України.

Закликаємо всіх переглянути фільм "Кіборги" і нагадуємо, що 5 грн з кожного квитка буде перераховано на допомогу сім'ям загиблих захисників України під час російсько-української війни.